inomed

Innowacyjne produkty

Elektrody SDN

Podskórne elektrody igłowe (SDN) umożliwiają łatwe i niezawodne pomiary sygnałów elektrofizjologicznych, a także mogą być wykorzystywane do stymulowania tkanek nerwowych i mięśniowych. Dla wielu obszarów zastosowania firma inomed Medizintechnik GmbH oferuje elektrody o różnych właściwościach geometrycznych, które są dostosowane do konkretnego zadania.

> Podwójna Igła

Igły podwójne do zastosowania podskórnego umożliwiają prosty i niezawodny odbiór sygnałów elektrofizjologicznych. Zaprojektowano je specjalnie do celów śródoperacyjnego monitoringu ruchowych nerwów czaszkowych.

 • Niezawodna detekcja sygnałów podczas monitorowania ruchowych nerwów czaskowych, np. nerwu twarzowego (n. facialis)
 • Prosta i szybka obsługa dzięki jednoczesnemu umieszczeniu dwóch igieł odbiorczych
 • Redukcja źródeł błędów dzięki wstępnie zdefiniowanemu ustawieniu igieł oraz równoległemu wprowadzeniu igieł Spleciony kabel elektrody dla optymalnej jakości  sygnału
 • Produkt dostępny w postaci praktycznych zestawów

> Elektrody Trigon

Uchwyt typu Trigon umożliwia bezbolesne mocowanie dzięki wyjątkowo cienkiej budowie geometrycznej – poniżej 2 mm oraz ułatwia precyzyjne umieszczanie elektrody dzięki kątowi 30°.

> Elektrody dla dzieci

Elektrody o małych rozmiarach (6–12 mm) umożliwiają dokładne umieszczanie przy minimalnej inwazyjności ingerencji.

> FSR02

Giętka elektroda odbiorczo-stymulacyjna, 2-biegunowa do krótkotrwałego użycia przy rdzeniu kręgowym. Elektroda FSR02 służy zarówno do odbierania fal D i I, jak i do stymulowania przy rdzeniu kręgowym w celu elektrycznej kontroli funkcji w fazie śródoperacyjnej. Dodatkowo może być ona stosowana do pooperacyjnego prognozowania funkcji rdzenia kręgowego w neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa i chirurgii naczyniowej.
Chirurgia tarczycy

 • Aplikacja inoView
  Bezprzewodowe połączenie z iPadem umożliwia lekarzowi operującemu szybki podgląd wyników monitoringu za pomocą aplikacji inoView bez odwracania się od stanowiska operacyjnego. Dostępna bezpłatnie w App Store.
 • Oprogramowanie do analizy trendów
  Poprzez superpozycję aktualnego wykresu pomiarowego i wykresu bazowego od razu wyraźnie widoczne są osłabienia sygnału.
  Za pomocą ciągłej prezentacji trendu, zmiany mierzonych wartości mogą być intuicyjnie zauważane przez cały czas trwania operacji.
 • Elektroda Delta
  Do ciągłej stymulacji i kontroli nerwu błędnego: Elektroda Delta umożliwia łatwe pozycjonowanie, bezpieczne zamocowanie i maksymalną stabilność sygnału. Poza tym dzięki zoptymalizowanemu kształtowi i elastyczności zapewnione jest odłączenie bez zagrożenia dla nerwu.
 • Oprogramowanie Select
  Oprogramowanie Select nawet w przypadku bardzo słabych sygnałów umożliwia niezawodne wykrywanie reakcji mięśni oraz pozwala na automatyczny wybór optymalnego sygnału z 4 kanałów naklejanej na rurkę intubacyjną elektrody Select.
 • Elektroda naklejana na rurkę intubacyjną Select
  Zalety 4-kanałowej elektrody Select to z jednej strony intuicyjne umieszczanie elektrody na rurce za pomocą elementu dystansującego przy mankiecie uszczelniającym rurki, a z drugiej strony konstrukcja umożliwiająca tolerancję obrotu w celu niezawodnego odbierania sygnałów i zapewnienia stabilności sygnałów podczas monitoringu za pomocą automatycznego wyboru kanału programu Select.
 • Interfejs  HL7
  Interfejs HL7 umożliwia automatyczną synchronizację danych pacjenta z siecią szpitala.
 • Czytnik kodów kreskowych
  Czytnik kodów kreskowych umożliwia łatwe zarządzanie danymi pacjentów.

Więcej informacji o naszych innowacyjnych technologiach >>.