ALM – Advanced Laryngeal Monitoring

Zaawansowana technologia do rejestrowania sygnałów w chirurgii tarczycy

Oprogramowanie C2 Channel Select zapewniające najwyższą niezawodność

Innowacyjne i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie Channel Select, opracowane specjalnie dla C2 Xplore i aplikacji w chirurgii tarczycy >>, automatycznie wybiera optymalny sygnał z 4 kanałów ALM Tube i wyświetla najsilniejszą odpowiedź EMG. Pozwala to na bezproblemowe i niezawodne wykrywanie reakcji mięśni nawet przy słabych sygnałach.

8 kontaktów – 4 kanały – 1 najlepszy sygnał

Rurka monitorująca ALM Tube (akcesoria IOM do chirurgii tarczycy >>) to połączenie rurki intubacyjnej PVC z elektrodą powierzchniową, zapewniające zapis najlepszego sygnału EMG z fałdów głosowych.

Dzięki łatwemu umiejscowieniu elektrody rejestrującej na fałdach głosowych i długości 8 kontaktów, rurka monitoriująca ALM Tube oferuje rejestrację sygnału  z mięśni głosowych podczas śródoperacyjnego neuromonitoringu w chirurgii tarczycy. Dzięki unikalnej technologii ALM® dla IONM, C2 Xplore oferuje jakość sygnału poprzez automatyczny wybór optymalnego kanału z 8 styków pomiarowych i zapewnia stabilność obrotu dzięki zastosowaniu Pokrycia powierzchni obwodu rurki 360 °.

Wszystkie sygnały są prezentowane akustycznie i wizualnie za pośrednictwem C2 Xplore (IOM system do chirurgii tarczycy >>). C2 Xplore jest znany jako inteligentny specjalista w różnych zastosowaniach chirurgicznych i jest wynikiem wieloletniego doświadczenia inomed i intensywnych badań w zakresie śródoperacyjnego neuromonitoringu.

Synergiczne połączenie efektów w jedną zaawansowaną technologię

Korzystając z technologii ALM, użytkownicy mogą korzystać z synergii efektów poszczególnych kluczowych technologii.
Rurka monitorująca ALM Tube, C2 Xplore i oprogramowanie Channel Select tworzą inteligentne kompleksowe rozwiązanie, zapewniające efektywne zastosowanie w chirurgii tarczycy, szczególnie podczas monitorowania nerwów krtaniowych.

Wraz z ponad 25-letnim doświadczeniem, ALM reprezentuje najnowocześniejszą technologię do zaawansowanego rejestrowania sygnałów oraz niezawodność w chirurgii tarczycy.

Cechy

  • Wydajne kompletne rozwiązanie zapewniające najwyższą niezawodność IOM w chirurgii tarczycy
  • Rurka monitorująca ALM Tube do rejestracji sygnału EMG z pokryciem powierzchni obwodu rurki 360 ° z 8 długimi kontaktami
  • Oprogramowanie Channel Select - moduł oprogramowania C2 Xplore do automatycznego wyboru najlepszej odpowiedzi EMG
  • C2 Xplore - dostępny jako cztero lub ośmiokanałowy monitor EMG

Aplikacje

  • Chirurgia tarczycy